Activa logo

Aktualne inwestycje

solar-napisRotmanka

Solar to słoneczne, kameralne i pełne zieleni osiedle powstające przy ul. Zaczarowanej w Rotmance, tuż obok Pruszcza Gdańskiego. Dwa trzypiętrowe budynki, mieszczące łącznie 72 lokale mieszkalne. Doskonała lokalizacja, 5 minut do centrum Pruszcza Gdańskiego, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową tuż obok osiedla.

LUNAR Pruszcz Gdański

Lunar to harmonia zapraszająca pary, rodziny z dziećmi i wszystkich tych, którzy cenią sobie bliskość centralnych punktów miasta na wyciągnięcie ręki. Niska zabudowa z przeszklonymi balkonami tworzy efekt przytulności i domowej, ciepłej atmosfery.

STELLA Pruszcz Gdański

Niepowtarzalna lokalizacja w centrum Pruszcza Gdańskiego. Niska kameralna zabudowa. Atrakcyjne powierzchnie mieszkań. Doskonale rozbudowana baza handlowo – usługowa i komunikacyjna oraz edukacyjna i kulturalna. Najbliższe sąsiedztwo Centrum Handlowego VICTORY.

ASTRA PARK Gdańsk-Jasień

Doskonała całość – połączenie cząstki ziemskiej (Park) z kosmiczną (Astra). To osiedle stworzone z myślą o ludziach wyjątkowych, poszukujących piękna, relaksu i wygody. To miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie oryginalność i unikalną architekturę.

Zrealizowane inwestycje

SUPERNOVA Pruszcz Gdański

Kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w północno-zachodniej części Pruszcza Gdańskiego przy ulicy Cichej. Lokalizacja w pobliżu centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce dla ludzi aktywnych i rodzin z dziećmi.

Obrońców Wybrzeża 31Pruszcz Gdański

Nowoczesny, wielorodzinny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze, powstał na rozległej działce blisko centrum miasta. Jest to dwupiętrowy, podpiwniczony budynek z czterdziestoma mieszkaniami.

Azaliowy ParkPruszcz Gdański

6 budynków w których zrealizowanych zostało 180 mieszkań. Osiedla znajduje się przy ulicy Azaliowej i Lawendowej w Pruszczu Gdańskim. Jest doskonale skomunikowane z centrum Pruszcza i Trójmiastem.

Tatrzańska OstojaZakopane

Luksusowe apartamenty znajdują się w trzech klatkach schodowych, każda wyposażona w windę już z poziomu hali garażowej. Na szczególną uwagę zasługuje architektura budynku – nowoczesne, ostre linie połączone zostały z tradycyjnymi elementami budowy podhalańskiej – takie podejście zapewniło uzyskanie wyjątkowego i niebanalnego efektu.

Zakątek JuszkowoPruszcz Gdański

Na osiedlu oddaliśmy do zamieszkania 12 ciekawych architektonicznie budynków z 434 mieszkaniami w budynkach 4 kondygnacyjnych podpiwniczonych i 126 garaży.

Zakątek RotmankaPruszcz Gdański

Zakątek Rotmanka” jest czterokondygnacyjnym budynkiem o wyjątkowo ciekawej architekturze. Zlokalizowany jest on na osiedlu domków jednorodzinnych na Rotmance – 12 km na południe od Gdańska, 2 km od Pruszcza Gdańskiego i zaledwie kilometr od wygodnego zjazdu na obwodową Trójmiasta.