Andromeda

Rotmanka

Lokalizacja

Lokalizacja
Rotmanka
Metraże
27,69 - 128,81 m²
Pokoje
1 - 4

Szczegóły

Budynek 1, Budynek 2, Budynek 3, Budynek 4, Budynek 5, Budynek 6:
Gotowy do odbioru
Budynek 7:
III kw. 2024

Cechy

Udział w drodze:
1 230,00 zł brutto
Komórka lokatorska (B6-B7):
3 000,00 zł brutto/m²
Schowek (B7):
3 200,00 zł brutto/m²
Miejsce postojowe podziemne:
35 000,00 zł brutto

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Inwestycja znajduje się przy ul. Bajki w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego.

W zacisznym, otoczonym zielonymi terenami, zakątku powstaje kameralne osiedle Andromeda.

Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po wykończenie – jest połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania. Szczególnie istotna jest ostatnia wymieniona cecha — osiedle powstaje z myślą o potrzebach i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Andromeda to idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne spędzanie czasu, a także ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Inspiracją do stworzenia odpowiedniej nazwy osiedla jest bliska możliwość obcowania z rozgwieżdżonym niebem i naturą. Andromeda to wyrazisty gwiazdozbiór nieba północnego, który można zaobserwować w Polsce od od lata do zimy. Prawdziwą przyjemnością będą weekendowe spacery w lesie oraz rodzinne sesje plenerowe na okolicznym polu lawendowym.

Osiedle Andromeda zostało zaplanowane z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach klientów.

Inwestycja

Budynki zaprojektowano z dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia.

W I etapie inwestycji powstaną 3 budynki (B1, B2, B3). Znajdzie się w nich 114 lokali – od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania – których powierzchnia użytkowa wynosić będzie między 30 a 76 m². W II etapie powstanie budynek B5 z 32 mieszkaniami od 2 do 4 pokoi - powierzchnia mieszkań od 30 m² do 77m².

Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne, a także komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się w roli schowka na narzędzia, sprzęty sportowe i inne przedmioty. Dodatkowym atutem będą place zabaw, które zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym mieszkańcom.

Biała elewacja idealnie komponuje się z okładziną ceglaną i otaczającą osiedle zielenią. Efektownie prezentują się również balkony z balustradami wypełnionymi szkłem.

Mieszkania

Projekty mieszkań charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Otwarta strefa dzienna, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym, została wyraźnie oddzielona od części sypialnianej. Liczne przeszklenia wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła, tworząc lekkie, jasne i przestronne wnętrze. Zastosowane rozwiązania zapewnią domownikom intymność, ergonomię i komfort życia codziennego.

Nowa inwestycja dewelopera Activa to bezpieczeństwo wyboru i gwarancja wysokiej jakości wykonania. To również dbałość o zastosowanie sprawdzonych rozwiązań architektonicznych zapewniających możliwie jak największy komfort oferowanych mieszkań. Osiedle Andromeda swoją urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd.

Wysoki standard mieszkań

 • funkcjonalny układ pomieszczeń
 • murowane ściany działowe
 • balustrady balkonowe wypełnione szkłem
 • automatycznie regulowana wentylacja mechaniczna
 • ściany i sufity szpachlowane i malowane na biało
 • antywłamaniowe drzwi do każdego mieszkania
 • parapety wewnętrzne wykonane z granitu

Atrakcyjne części wspólne

 • cichobieżne windy
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
 • komórki lokatorskie
 • przestronne klatki schodowe
 • place zabaw dla najmłodszych mieszkańców

Dziennik budowy

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

  +48 58 691 09 80

  +48 512 413 380

 

Zobacz ofertę lokali

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Do góry