Activa logo

AndromedaLogo inwestycjiRotmanka

W zacisznym, otoczonym zielonymi terenami, zakątku powstaje kameralne osiedle Andromeda. Inwestycja znajduje się przy ul. Bajki w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po wykończenie – jest połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania. Szczególnie istotna jest ostatnia wymieniona cecha — osiedle powstaje z myślą o potrzebach i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Andromeda to idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne spędzanie czasu, a także ceniących sobie wysoki standard mieszkania.

Inspiracją do stworzenia odpowiedniej nazwy osiedla jest bliska możliwość obcowania z rozgwieżdżonym niebem i naturą. Andromeda to wyrazisty gwiazdozbiór nieba północnego, który można zaobserwować w Polsce od od lata do zimy. Prawdziwą przyjemnością będą weekendowe spacery w lesie oraz rodzinne sesje plenerowe na okolicznym polu lawendowym.

Wysoki standard mieszkań

 • Funkcjonalny układ pomieszczeń,
 • Murowane ściany działowe,
 • Balustrady balkonowe wypełnione szkłem,
 • Automatycznie regulowana wentylacja mechaniczna,
 • Ściany i sufity szpachlowane i malowane na biało,
 • Antywłamaniowe drzwi do każdego mieszkania,
 • Parapety wewnętrzne wykonane z granitu.

Osiedle Andromeda zostało zaplanowane z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach klientów. W I etapie inwestycji powstaną 3 budynki (B1, B2, B3). Znajdzie się w nich 114 lokali – od kawalerek po 4-pokojowe mieszkania – których powierzchnia użytkowa wynosić będzie między 30 a 76 m². W II etapie powstanie budynek B5 z 32 mieszkaniami od 2 do 4 pokoi - powierzchnia mieszkań od 30 m2 do 77m2. Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne, a także komórki lokatorskie, które idealnie sprawdzą się w roli schowka na narzędzia, sprzęty sportowe i inne przedmioty. Dodatkowym atutem będą place zabaw, które zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym mieszkańcom.

Budynki zaprojektowano z dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia. Biała elewacja idealnie komponuje się z okładziną ceglaną i otaczającą osiedle zielenią. Efektownie prezentują się również balkony z balustradami wypełnionymi szkłem.

Mapa, plan osiedla i rzuty mieszkań

Mapa osiedla.
Mapa zagospodarowania przestrzennego terenu.
Mieszkanie 12B - 3 pokoje.
Mieszkanie 14A - 2 pokoje.
Mieszkanie 29B - 3 pokoje.

Projekty mieszkań charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Otwarta strefa dzienna, w skład której wchodzi salon z aneksem kuchennym, została wyraźnie oddzielona od części sypialnianej. Liczne przeszklenia wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła, tworząc lekkie, jasne i przestronne wnętrze. Zastosowane rozwiązania zapewnią domownikom intymność, ergonomię i komfort życia codziennego.

Nowa inwestycja dewelopera Activa to bezpieczeństwo wyboru i gwarancja wysokiej jakości wykonania. To również dbałość o zastosowanie sprawdzonych rozwiązań architektonicznych zapewniających możliwie jak największy komfort oferowanych mieszkań. Osiedle Andromeda swoją urodą i funkcjonalnością sięga gwiazd.

Dziennik budowy

Stan na dzień 21 czerwca 2022:

Andromeda - Rotmanka
Andromeda - Rotmanka
Andromeda - Rotmanka

Stan na dzień 24 kwietnia 2022:

Andromeda - Rotmanka
Andromeda - Rotmanka
Andromeda - Rotmanka

Atrakcyjne części wspólne

 • Cichobieżne windy,
 • Miejsca postojowe podziemne,
 • Miejsca postojowe naziemne,
 • Komórki lokatorskie,
 • Przestronne klatki schodowe,
 • Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Ceny elementów dodatkowych

Budynki B1 - B5

Komórka lokatorska2 000,00 zł brutto/m2
Schowek2 200,00 zł brutto/m2
Miejsce postojowe naziemne10 000,00 zł brutto
Miejsce postojowe podziemne25 000,00 zł brutto
Udział w drodze1 230,00 zł brutto

Budynek B6

Komórka lokatorska2 500,00 zł brutto/m2
Schowek2 700,00 zł brutto/m2
Miejsce postojowe naziemne12 000,00 zł brutto
Miejsce postojowe podziemne27 000,00 zł brutto

Terminy realizacji

Budynek B1Gotowe do odbioru
Budynek B2Gotowe do odbioru
Budynek B3Gotowe do odbioru
Budynek B4I kwartał 2023 r.
Budynek B5III kwartał 2022 r.
Budynek B6III kwartał 2023 r.