Cygańska Góra 5

logotyp inwestycji Cygańska Góra 5

Gdańsk Suchanino

Lokalizacja

Lokalizacja
Gdańsk Suchanino
Metraże
44,64 - 97,45 m²
Pokoje
2 - 4

Szczegóły

Budynek:
Gotowy do odbioru

Cechy

Miesjce postojowe podziemne:
50 000,00 zł brutto

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Odzyskaj poczucie prywatności i komfortu w kameralnym budynku

Cygańska Góra była, jest i będzie zielona, spokojna, wręcz intymna ...

Proponujemy Ci wysokiej klasy apartamenty w jednym, kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę. To projekt sytuujący się zdecydowanie w segmencie premium. Jeśli poszukujesz wyjątkowej enklawy, zamiast klasycznego nowego osiedla, to mamy doskonałą odpowiedź na Twoje wyzwanie.

Pod wspomnianym adresem znajduje się tylko 9 lokali. Znajdziesz tu zróżnicowane metrażowo lokale (od 45 do 97 m2), obszerne balkony, ogródki przydomowe na parterze, podziemny garaż przystosowany do osób z niepełnosprawnością ruchową. Zapewniamy też bezpieczeństwo poprzez kontrolę dostępu oraz monitoring.

Twoimi bezpośrednimi sąsiadami będą jedynie mieszkańcy domków jednorodzinnych. Tak komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska jest już właściwie niespotykane w ramach nowych przedsięwzięć deweloperskich.

Cygańska Góra 5 to znakomity wybór zarówno dla rodziny, jak i dla pary lub singla.

Inwestycja

Cygańska Góra 5 - lepszego adresu nie znajdziesz

Wystarczy tu przyjechać i rozejrzeć po okolicy, po czym na pewno zechcesz zamieszkać pod tym adresem. By na co dzień móc spacerować lub biegać w bezpośrednio przylegającym parku czy udać się na przejażdżkę rowerową po prawdopodobnie najbardziej zielonej dzielnicy Gdańska.

Jednocześnie ta lokalizacja jest świetnie skomunikowana. Do Śródmieścia i Głównego Miasta możesz dojechać w kilka minut (2,5 km), podobna odległość jest do Wrzeszcza. W promieniu kilkuset metrów dostępne są: szkoła, markety, apteka, pasaż handlowy czy siłownia.

Najwyższy standard

Już jesienią 2023 możesz wprowadzić się z bliskimi do tego unikalnego miejsca.

Najwyższy standard realizacji spowoduje, że szybko poczujesz się "u siebie".

Cygańska Góra 5 to znakomity wybór zarówno dla rodziny, jak i dla pary lub singla. To także świetna inwestycja pod wynajem, pracę home office lub drugi dom - dedykowany rekreacji i spędzania wolnego czasu.

Dziennik budowy

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

  +48 58 691 09 80

  +48 512 413 380

 

Zobacz ofertę lokali

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Do góry