Activa logo

LUNAR Pruszcz Gdański

Doceniając urok kameralnej, niskiej zabudowy, pośród zieleni powstaje przestrzenne osiedle Lunar. Osiedle w pełni oddaje charakter kalendarza księżycowego, od którego wzięło swoją nazwę. Jego założeniem jest życie w zgodzie z naturą, a nowa inwestycja Lunar po mistrzowsku odzwierciedla te idee. Połączenie rozległych terenów zielonych, okalających wschodnią część miasta z jednoczesną bliskością samego centrum czynią to miejsce wyjątkowym na mapie Pruszcza Gdańskiego. Inwestycja łączy ze sobą skrajności czyniąc je wyjątkowym i spełniającym potrzeby każdego, kto szuka idealnego miejsca do życia, pracy, nauki i relaksu.

Lunar to harmonia zapraszająca pary, rodziny z dziećmi i wszystkich tych, którzy cenią sobie bliskość centralnych punktów miasta na wyciągnięcie ręki. Niska zabudowa z przeszklonymi balkonami tworzy efekt przytulności i domowej, ciepłej atmosfery.

Inwestycja składa się z czterech budynków w typowej zabudowie wielorodzinnej, jednego w zabudowie szeregowej z mieszkaniami dwupoziomowymi, oraz domów z garażami w dwóch szeregach.

SIĘGNIJ PO NAJWYŻSZY STANDARD

 • Murowane ściany działowe,
 • Balkony wykończone antypoślizgowym granitem,
 • Balustrady ze szkłem bezpiecznym,
 • Granitowe parapety,
 • Ściany i sufty szpachlowane, malowane na biało,
 • Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna,
 • Antywłamaniowe drzwi do mieszkań,
 • Wydzielone ogródki nawet do 135m2 (do mieszkań parterowych).

ATRAKCYJNE CZĘŚCI WSPÓLNE

 • Cichobieżne windy,
 • Hale garażowe,
 • Miejsca postojowe zewnętrzne,
 • Komórki lokatorskie,
 • Przestronne klatki schodowe wykończone granitem,
 • Strefa relaksu z placem zabaw.

Lunar został zaprojektowany na planie dającym wrażenie osiedla zamkniętego, luksusowego i otulającego swoich mieszkańców. Inwestycja charakteryzuje się komfortem, nowoczesnym designem i dbałością o najmniejsze szczegóły wykonania. Bezpośrednie sąsiedztwo domów jednorodzinnych to zdecydowanie mocny i pozytywny akcent tego miejsca. Cisza i wszechobecny spokój to atuty przemawiające, by nie tylko zostać tu na chwilę, ale przede wszystkim zamieszkać.

Plan lokali został przemyślany tak, by oddawał potrzeby klientów, w każdym mieszkaniu oddzielając strefę dzienną od nocnej. Oferowane mieszkania charakteryzują się przestronnymi pokojami oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Duże okna oraz przeszklone balkony zapewniają optymalny poziom doświetlenia oraz możliwość relaksu dla mieszkańców.

Mapa, plan osiedla i rzuty mieszkań

Mapa osiedla.
Mapa zagospodarowania przestrzennego terenu.
Wizualizacja 3D mieszkania dwupokojowego.
Wizualizacja 3D mieszkania trzypokojowego.
Wizualizacja 3D mieszkania czteropokojowego.

Nieodłączną cechą wygodnego osiedla są miejsca parkingowe, dlatego zadbaliśmy o to, by wyposażyć inwestycję w przestronną halę garażową oraz komfortowy parking naziemny, które z powodzeniem pomieszczą auta wszystkich nowych mieszkańców. Do dyspozycji oddajemy także szybkobieżne i przestronne windy, które ułatwią mieszkańcom komunikację na wszystkich kondygnacjach.

Aranżacja osiedla podkreśla jego niebanalny charakter, a zarazem funkcjonalność Dzielnica, w której powstał Lunar, bogata jest w miejsca, które ułatwią życie, dając mieszkańcom szybki dostęp do infrastruktury zdrowia, sportu i edukacji.

TERMINY REALIZACJI

Budynek B1II kwartał 2020 r.
Budynek B2II kwartał 2020 r.
Budynek B3II kwartał 2020 r.
Budynek B4II kwartał 2020 r.
Budynek S1II kwartał 2020 r.
Budynek S2II kwartał 2020 r.
Budynek S3II kwartał 2020 r.

CENY ELEMENTÓW DODATKOWYCH

Komórka lokatorska1 836,00 zł brutto/m2
Schowek2 091,00 zł brutto/m2
Miejsce postojowe w hali garażowej24 000,00 zł brutto
Miejsce postojowe naziemne9 000,00 zł zł brutto