Activa logo

Gdańsk Kokoszki

Twoja przyszłość

Nowa Cegielnia w gdańskich Kokoszkach to unikatowe osiedle, w lokalizacji z wyjątkową przeszłością. Inspiracją do stworzenia nazwy i charakterystycznego logo tej inwestycji była powstała na początku XIX wieku najstarsza w tym rejonie cegielnia Ziegelei Kokoschken, która w latach swojej świetności produkowała cegły, które wykorzystywane były do budowy wielu budynków zarówno w Gdańsku jak i w jego okolicach. Postanowiliśmy przybliżyć historię tego miejsca nie tylko lokalizacją i nazwą, ale także poprzez przemyślaną formę budynków, które przypominają dawne zabudowania gdańskich osiedli. Wysokie okna nadają im lekkości, a wnętrzom naturalne doświetlenie o każdej porze dnia i roku. Elewacja, wyłożona płytką klinkierową, w połączeniu ze spiralnymi stalowymi schodami prowadzącymi wprost do ogrodu, podkreśla modny, industrialny charakter tego miejsca.

Osiedle Nowa Cegielnia jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej zabudowie. Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni od 52 do 95 m², domów o metrażu 125 m² (z garażem jednostanowiskowym) oraz ponad 156 m² domu z garażem dla dwóch pojazdów. Wszystkie mieszkania na piętrze będą miały również przestronną antresolę, która umożliwi dowolną aranżację przestrzeni.

Wyszukiwarka 3D

Użyj dwóch palców
aby poruszać się po ekranie.

Wyszukiwarka 3D

Widok został przewinięty.

Z myślą o...

Przemyślanym projektem architektonicznym zainteresują się nie tylko pary i rodziny z dziećmi, ale i osoby, poszukujące miejsca dla swoich wielopokoleniowych rodzin. Dobrym pomysłem jest zakup dwóch mieszkań w jednym pionie. Rodzice, mieszkając na pierwszym piętrze w wygodnym apartamencie z antresolą o pow. 87-95 m², mogą jednocześnie wesprzeć dzieci w usamodzielnieniu się, albo pomóc własnym, starszym już rodzicom. Mieszkanie na parterze to bowiem komfortowa przestrzeń o pow. 52-55 m²,wpisująca się w różnorodne potrzeby przyszłych mieszkańców. Rodzinne zamieszkiwanie dwóch poziomów to także sposób na posiadanie prywatnej klatki schodowej w Nowej Cegielni!

Mieszkańcy nowego osiedle na mapie Gdańska z łatwością stworzą dla siebie miejsce idealne do wypoczynku, wspólnego spędzania czasu ale również i pracy – w jednym z wnętrz można urządzić wygodny gabinet lub pracownię.

Blisko natury

Wyjątkowość nieruchomości Nowej Cegielni dopełnia fakt, że wszystkie domy i mieszkania parterowe mają własny ogród. Prywatny ogródek przynależy również do części mieszkań zlokalizowanych na piętrze - dzięki zewnętrznym stalowym schodom wystarczy kilka sekund, by z mieszkania przenieść się do własnej prywatnej, zielonej oazy. Wyjątkowymi miejscami na mapie inwestycji będzie prywatny zagajnik oraz zbiornik wodny - przestrzeń idealna do zorganizowania rodzinnego pikniku czy popołudniowego spotkania w gronie sąsiadów. Tylko kilka minut spaceru dzieli mieszkańców od lasu i licznych terenów zielonych.

Z myślą o najmłodszych na osiedlu Nowa Cegielnia zaprojektowany został plac zabaw, a na terenie całej inwestycji powstaną ławki i stojaki na rowery.

Styl i jakość

Niebanalny projekt architektoniczny osiedla, wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz staranne wykonanie z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. To wszystko za sprawą przemyślanej koncepcji rozkładu pomieszczeń — gwarantującej wygodę, jak i samych mieszkań — zapewniających maksymalną prywatność. Designerski kunszt inwestycji dopełni elewacja, która zostanie wyłożona płytką klinkierową oraz balkony, które zostaną wykończone deską kompozytową. Ten zabieg, w połączeniu ze spiralnymi stalowymi schodami, stworzy modny, industrialny charakter osiedla. Ponadto, w projekcie balkonów uwzględniono użycie niezwykle praktycznych, metalowych przepierzeń między balkonami w celu zagwarantowania intymności. Dzięki temu mieszkańcy mają zapewnioną prywatność, a budynki Nowej Cegielni wyróżniają się oryginalnością.

Dla Twojej wygody

Z myślą o różnorodnych potrzebach każdego z naszych Klientów jesteśmy w stanie dostosować mieszkania do indywidualnych upodobań. W dodatkowych, odpłatnych wariantach proponujemy m.in.: ogrzewanie podłogowe, położenie gładzi na ścianach czy przygotowanie idealnego podkładu pod farbę, w postaci śnieżnobiałych ścian. Ponadto istnieje możliwość zmiany umiejscowienia ścian działowych, ilości punktów hydraulicznych i elekrycznych oraz ich rozmieszczenia wewnątrz lokalu.

Zagospodarowanie terenu

W najbliższym czasie wokół Nowej Cegielni będzie się sporo działo! Poniższy fragment MPZP pokazuje, co będzie się znajdowało w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla oraz jak będzie przebiegał nowy dojazd do inwestycji.

  • Zbiornik retencyjny – osiedle Nowa Cegielnia od wschodu graniczy z obszarem przeznaczonym pod budowę zbiornika retencyjnego „Kartuska”, który jest w fazie projektowania. Wokół zbiornika ma powstać ciąg pieszy z oświetleniem, ławkami oraz zewnętrznymi urządzeniami sportowymi – czyli będzie to świetne miejsce do rodzinnych spacerów oraz do treningów sportowych!

  • Las - w południowej części inwestycji znajduje się zagajnik, który będziemy zagospodarowywać w miejsce idealne do pieszych wędrówek i odpoczynku na łonie natury. W końcu nie ma nic wspanialszego od możliwości bezpośredniego obcowania z przyrodą w tak bliskiej odległości od domu…

  • Ulica Stokłosy – zaprojektowana trasa przebudowy części jezdni, która będzie przebiegała równolegle do aktualnej drogi, w miejsce której powstanie chodnik oraz droga rowerowa! Przebudowa jest wkładem Dewelopera i to przez nas będzie ona wykonywana.

  • Ulica Nowa Stokłosy - zaprojektowana droga, która powstanie podczas II etapu przebudowy ulicy Kartuskiej (wraz z sygnalizacją świetlną).

Dziennik budowy

Stan na dzień 14 czerwca 2022:

Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki

Stan na dzień 2 maja 2022:

Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki

Stan na dzień 12 kwietnia 2022:

Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki

Stan na dzień 18 marca 2022:

Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki

Stan na dzień 15 lutego 2022:

Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki
Nowa Cegielnia - Gdańsk Kokoszki

Terminy realizacji

B15 - B23III kwartał 2022 r.
B8 - B14III kwartał 2023 r.
B1 - B7IV kwartał 2023 r.

Elementy dodatkowe

Udział w drodze:wliczony w cenę!
Miejsce postojowe naziemne:wliczone w cenę mieszkania!
Dodatkowe miejsce postojowe naziemne:15 000,00 zł brutto

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.