Nowa Cegielnia

Gdańsk Kokoszki

Lokalizacja

Lokalizacja
Gdańsk Kokoszki
Metraże
52,81 - 156,19 m²
Pokoje
2 - 5

Szczegóły

B01, B02, B03, B04, B05, B06, B07, B08, B09, B10, B11, B12, B13, B14, B15, B16, B17, B18, B19, B20, B21, B22, B23:
Gotowy do odbioru

Cechy

Udział w drodze:
wliczony w cenę!
Miejsce postojowe naziemne:
wliczony w cenę mieszkania!
Dodatkowe miejsce postojowe naziemne:
20 000,00 zł brutto

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Twoja przyszłość

Nowa Cegielnia w gdańskich Kokoszkach to unikatowe osiedle, w lokalizacji z wyjątkową przeszłością.

Inspiracją do stworzenia nazwy i charakterystycznego logo tej inwestycji była powstała na początku XIX wieku najstarsza w tym rejonie cegielnia Ziegelei Kokoschken, która w latach swojej świetności produkowała cegły, które wykorzystywane były do budowy wielu budynków zarówno w Gdańsku jak i w jego okolicach.

Postanowiliśmy przybliżyć historię tego miejsca nie tylko lokalizacją i nazwą, ale także poprzez przemyślaną formę budynków, które przypominają dawne zabudowania gdańskich osiedli. Wysokie okna nadają im lekkości, a wnętrzom naturalne doświetlenie o każdej porze dnia i roku. Elewacja podkreśla modny, industrialny charakter tego miejsca.

Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni od 52 do 95 m², domów o metrażu 125 m² (z garażem jednostanowiskowym) oraz ponad 156 m² domu z garażem dla dwóch pojazdów. Wszystkie mieszkania na piętrze będą miały również przestronną antresolę, która umożliwi dowolną aranżację przestrzeni.

Osiedle Nowa Cegielnia jest kilkuetapową inwestycją funkcjonalnych budynków wielorodzinnych w kameralnej i wygodnej, niskiej zabudowie.

Z myślą o...

Przemyślanym projektem architektonicznym zainteresują się nie tylko pary i rodziny z dziećmi, ale i osoby, poszukujące miejsca dla swoich wielopokoleniowych rodzin.

Dobrym pomysłem jest zakup dwóch mieszkań w jednym pionie. Rodzice, mieszkając na pierwszym piętrze w wygodnym apartamencie z antresolą o pow. 87-95 m², mogą jednocześnie wesprzeć dzieci w usamodzielnieniu się, albo pomóc własnym, starszym już rodzicom. Mieszkanie na parterze to bowiem komfortowa przestrzeń o pow. 52-55 m²,wpisująca się w różnorodne potrzeby przyszłych mieszkańców. Rodzinne zamieszkiwanie dwóch poziomów to także sposób na posiadanie prywatnej klatki schodowej w Nowej Cegielni!

Mieszkańcy nowego osiedle na mapie Gdańska z łatwością stworzą dla siebie miejsce idealne do wypoczynku, wspólnego spędzania czasu ale również i pracy – w jednym z wnętrz można urządzić wygodny gabinet lub pracownię.

Mapa inwestycji Nowa Cegielnia - Etap I
 • Do kupienia
 • Zarezerwowany
 • Sprzedany
Mapa inwestycji Nowa Cegielnia - Etap 2
 • Do kupienia
 • Zarezerwowany
 • Sprzedany
Mapa inwestycji Nowa Cegielnia - Etap III
 • Do kupienia
 • Zarezerwowany
 • Sprzedany
Blisko natury

Wyjątkowość nieruchomości Nowej Cegielni dopełnia fakt, że wszystkie domy i mieszkania parterowe mają własny ogród.

Prywatny ogródek przynależy również do części mieszkań zlokalizowanych na piętrze - dzięki zewnętrznym stalowym schodom wystarczy kilka sekund, by z mieszkania przenieść się do własnej prywatnej, zielonej oazy. Wyjątkowymi miejscami na mapie inwestycji będzie prywatny zagajnik oraz zbiornik wodny - przestrzeń idealna do zorganizowania rodzinnego pikniku czy popołudniowego spotkania w gronie sąsiadów.

Tylko kilka minut spaceru dzieli mieszkańców od lasu i licznych terenów zielonych. Z myślą o najmłodszych na osiedlu Nowa Cegielnia zaprojektowany został plac zabaw, a na terenie całej inwestycji powstaną ławki i stojaki na rowery.

Styl i jakość

Niebanalny projekt architektoniczny osiedla, wykorzystanie wysokiej klasy materiałów oraz staranne wykonanie z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających nabywców.

To wszystko za sprawą przemyślanej koncepcji rozkładu pomieszczeń — gwarantującej wygodę, jak i samych mieszkań — zapewniających maksymalną prywatność. Designerski kunszt inwestycji dopełni elewacja, która zostanie wyłożona płytką klinkierową oraz balkony, które zostaną wykończone deską kompozytową. Ten zabieg, w połączeniu ze spiralnymi stalowymi schodami, stworzy modny, industrialny charakter osiedla. Ponadto, w projekcie balkonów uwzględniono użycie niezwykle praktycznych, metalowych przepierzeń między balkonami w celu zagwarantowania intymności. Dzięki temu mieszkańcy mają zapewnioną prywatność, a budynki Nowej Cegielni wyróżniają się oryginalnością.

Z myślą o różnorodnych potrzebach każdego z naszych Klientów jesteśmy w stanie dostosować mieszkania do indywidualnych upodobań.

Dla Twojej wygody

W dodatkowych, odpłatnych wariantach proponujemy m.in.: ogrzewanie podłogowe, położenie gładzi na ścianach czy przygotowanie idealnego podkładu pod farbę, w postaci śnieżnobiałych ścian.

Ponadto istnieje możliwość zmiany umiejscowienia ścian działowych, ilości punktów hydraulicznych i elekrycznych oraz ich rozmieszczenia wewnątrz lokalu.

W najbliższym czasie wokół Nowej Cegielni będzie się sporo działo!

Zagospodarowanie terenu
Poniższy fragment MPZP pokazuje, co będzie się znajdowało w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla oraz jak będzie przebiegał nowy dojazd do inwestycji.
Zagospodarowanie terenu - Nowa Cegielnia
 • Zbiornik retencyjny – osiedle Nowa Cegielnia od wschodu graniczy z obszarem przeznaczonym pod budowę zbiornika retencyjnego „Kartuska”, który jest w fazie projektowania. Wokół zbiornika ma powstać ciąg pieszy z oświetleniem, ławkami oraz zewnętrznymi urządzeniami sportowymi – czyli będzie to świetne miejsce do rodzinnych spacerów oraz do treningów sportowych!
 • Las - w południowej części inwestycji znajduje się zagajnik, który będziemy zagospodarowywać w miejsce idealne do pieszych wędrówek i odpoczynku na łonie natury. W końcu nie ma nic wspanialszego od możliwości bezpośredniego obcowania z przyrodą w tak bliskiej odległości od domu...
 • Ulica Stokłosy – zaprojektowana trasa przebudowy części jezdni, która będzie przebiegała równolegle do aktualnej drogi, w miejsce której powstanie chodnik oraz droga rowerowa! Przebudowa jest wkładem Dewelopera i to przez nas będzie ona wykonywana.
 • Ulica Nowa Stokłosy - zaprojektowana droga, która powstanie podczas II etapu przebudowy ulicy Kartuskiej (wraz z sygnalizacją świetlną).

Dziennik budowy

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

  +48 58 691 09 80

  +48 512 413 380

 

Zobacz ofertę lokali

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Do góry