Activa logo

Zakątek RotmankaPruszcz Gdański

Osiedle Rotmanka powstało w 1988 roku, a dzisiaj cieszy się opinią bezpiecznego, ale atrakcyjnego i urokliwego miejsca. Do dyspozycji mieszkańców pozostają położone w bardzo niewielkiej odległości punkty usługowe (supermarket, liczne sklepiki osiedlowe, fryzjer itd.), korty tenisowe, a także przychodnia lekarska, szkoła podstawowa wraz z gimnazjum oraz kościół katolicki. Wszystko to gwarantuje przyszłym mieszkańcom wygodne i komfortowe warunki mieszkania po bardzo atrakcyjnej cenie.

Zakątek Rotmanka” jest czterokondygnacyjnym budynkiem o wyjątkowo ciekawej architekturze. Zlokalizowany jest on na osiedlu domków jednorodzinnych na Rotmance – 12 km na południe od Gdańska, 2 km od Pruszcza Gdańskiego i zaledwie kilometr od wygodnego zjazdu na obwodową Trójmiasta.

Taka lokalizacja gwarantuje z jednej strony ciszę i uroki mieszkania na obrzeżach miasta – osiedle przylega do lasu, niedaleko są stawy rybne i urokliwe ujęcie wody pitnej, z drugiej umożliwia szybkie dotarcie zarówno do Gdańska, jak i Sopotu czy Gdyni nie tylko zmotoryzowanym, ale także osobom korzystającym z komunikacji publicznej poprzez korzystanie z sieci pociągów podmiejskich dojeżdżających do Pruszcza czy licznych autobusów kursujących przez Pruszcz Gdański i Straszyn.