Kariera

Stale rozwijamy nasz zespół, więc sprawdź czy poszukujemy akurat Ciebie!

Inżynier budowy

Oferta wygasa30.04.2022r.

Opis stanowiska:

  • współpraca z Kierownikiem budowy, biurami projektowymi, firmami podwykonawczymi,
  • uczestnictwo w planowaniu, organizacji i kontroli realizacji robót budowlanych,
  • odczytywanie i prowadzenie dokumentacji budowlanej,
  • sprawdzanie, odbieranie robót budowlanych,
  • wykonywanie obmiarów robót,
  • prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami,
  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
  • przekazywanie lokali Klientom,
  • organizowanie i nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub student ostatniego roku studiów,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym,
  • biegła umiejętność posługiwania się projektami budowlanymi,
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad, MS Project),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w budownictwie kubaturowym,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą pracę w zgranym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet medyczny,
  • karta Multisport,
  • wynagrodzenie: 3500 - 4500 zł w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Pozostałe informacje:

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: kariera@activa.pl do dnia 30.04.2022r.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ACTIVA AP ANDRZEJ PASTUSZKA SP.K. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.