Kredyty

Oferty kredytowe

Doradztwo i pośrednictwo kredytowe

Doradztwo i pośrednictwo kredytowe

logo expander
Robert Chrystyna +48 501 614 473

W celu zapewnienia naszym Klientom najwyższego poziomu obsługi kredytowej zdecydowaliśmy się na współpracę z pośrednikiem finansowym, który w rzetelny i profesjonalny sposób potrafi dopomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Naszym partnerem jest firma EXPANDER, która na rynku trójmiejskim działa od 2000 roku. Zajmuje się doradztwem oraz pośrednictwem kredytowym. Współpracuje z wieloma bankami oraz instytucjami finansowymi.

Każdy Klient może liczyć na fachową obsługę, która polega w pierwszej kolejności na ustaleniu możliwie jak najlepszej oferty kredytowej, następnie przygotowanie odpowiednio wniosku kredytowego wraz z dokumentacją a na samym końcu doprowadzenie do podpisania umowy kredytowej z bankiem.

Dla naszych Klientów wynegocjowane zostały specjalne oferty kredytowe.

Jeśli kupując mieszkanie skorzystacie Państwo z usługi firmy EXPANDER możecie liczyć na:

Uproszczoną procedurę – czyli minimum formalności

Niższe oprocentowanie kredytu

Szybszą decyzję kredytową

Doradcy EXPANDER-a posiadają niezbędne szkolenia jak i wieloletnie doświadczenie co gwarantuje uzyskanie kredytu, który będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom każdego Klienta. Doradcy spotkają się z Państwem w dowolnym miejscu i nie pobierają przy tym żadnych opłat a spotkanie jest zupełnie niezobowiązujące.

kredyty

Banki z którymi współpracujemy

Banki z którymi współpracujemy
Do góry