Activa logo

Standard wykończenia

Dowiedz się co wyróżnia nas na tle konkurencji, z czego możemy być dumni, oraz jakie są nasze największe atuty.

Unikatowe mieszkania

Oferujemy podwyższony standard deweloperski w skład którego wchodzą:

  • murowane ściany działowe
  • ściany oraz sufity szpachlowane i malowane na biało
  • granitowe parapety
  • balkony wykończone antypoślizgowym granitem lub deską kompozytową
  • drzwi zewnętrzne renomowanej firmy ENTRA
  • zamontowane grzejniki panelowe/drabinkowe
  • zamontowany osprzęt elektryczny

Standard wykończenia może różnic się na poszczególnych inwestycjach. Szczegółowe standardy wykończenia znajdują się na stronie Dokumenty.

Wyjątkowe klatki schodowe

Większość klatek schodowych w naszym wykonaniu wykańczanych jest płytkami granitowymi co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość oraz odporność na ścieranie. Dodatkowo, klatki schodowe wykańczane są z dbałością a każdy detal aby nadać im elegancji i unikatowego wyglądu.

Podziemne hale garażowe

Na większości naszych Inwestycji znajdują się hale garażowe (czasami nawet dwupoziomowe), które wyposażone są w bramy garażowe renomowanych firm. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy popularne miejsca podwójne (tzw. miejsca zależne), szersze od standardowych miejsca rodzinne oraz zadaszone miejsca postojowe zewnętrzne.

Komórki lokatorskie i schowki

Na większości naszych inwestycji znajdują się komórki lokatorskie i/lub schowki o zróżnicowanych metrażach. Schowki (boksy) najczęściej znajdują się przy miejscu postojowym w hali garażowej oraz przy zewnętrznych zadaszonych miejscach postojowych.

Zewnętrzne części wspólne

Nasze Inwestycje wypełnione są zróżnicowaną roślinnością (trawa z rolki, zasadzone krzewy i drzewa), dodatkowo dla najmłodszych mieszkańców naszych osiedli stawiamy atestowane place zabaw przy których często znajduje się zewnętrzna siłownia.

Bryły budynków

Współpracujemy z najlepszymi architektami takimi jak: Nowacki & Sałasińska Architekci, pracownia architektoniczna GLD oraz pracownia 3A Studio - to właśnie dzięki tym projektantom nasze osiedla wyglądają wyjątkowo.