Antares

logotyp inwestycji Antares

Pruszcz Gdański, ul. Mazepy

Lokalizacja

Lokalizacja
Pruszcz Gdański, ul. Mazepy
Metraże
39,93 - 81,11 m²
Pokoje
2 - 4

Szczegóły

BUDYNEK B2:
II kw. 2025
BUDYNEK B1:
IV kw. 2024

Cechy

Miesjce postojowe naziemne:
26 000,00 zł brutto
31 000,00 zł brutto z możliwością montażu carportu

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

Uwolnij się i oddychaj pełną piersią!

Zabieramy Cię do otwartej, "świeżej" przestrzeni, dającej poczucie wolności i życia po prostu w zdrowych warunkach.

Jednocześnie z gwarancją kameralności, ale i dostępności wszystkiego co niezbędne – w stylu tzw. "miasta 15-minutowego". To kontrpropozycja do znacznie droższego i tłocznego Gdańska. Nie musisz przecież w nim mieszkać, by tam pracować i korzystać z jego walorów.

Antares to dobry wybór w duchu work-life balance, i przy okazji - mądry finansowo. Dlaczego warto akurat to miejsce we wszechświecie wybrać dla siebie?

Zobacz gdzie staną nasze niewielkie, trzykondygnacyjne bloki (z windami), które w niczym nie zakłócą, obecnej, kojącej przestrzeni.

Lokalizacja

Będziesz tu sąsiadował z osiedlem domków jednorodzinnych, a także malowniczymi polami Żuław Gdańskich.

Będziesz tu sąsiadował z osiedlem domków jednorodzinnych, a także malowniczymi polami Żuław Gdańskich, które pozwolą Ci spojrzeć z tarasu lub balkonu w odległą, czystą perspektywę.

W pobliżu na Twoje dzieci czeka najfajniejszy plac zabaw w Pruszczu Gdańskim - Park Krainy Polodowcowej, a na Ciebie Rowerowy Szlak Mennonicki w towarzystwie mnóstwa zieleni.

Od południa naszej inwestycji nowo powstająca część miasta złożona jest z osiedli, które mają tworzyć stopniowo nowoczesną, samowystarczalną dzielnicę mieszkaniową z funkcją usługową i rekreacyjną.

Najwyższy standard

Oferujemy Tobie 118 lokali w wymiarach od kawalerki do lokalu trzypokojowego.

Dzięki położonej kilkaset metrów dalej tzw. północnej obwodnicy (sąsiedztwo ul. NSZZ Solidarność) możesz cieszyć się dogodnym wyjazdem z Pruszcza w kierunku Gdańska i Warszawy.

W zasięgu kilometra do Twojej dyspozycji są: pasaż handlowy, markety spożywcze, piekarnia, stacja benzynowa, gastronomia czy szkoła podstawowa oraz liceum. Jeśli zdecydujesz się na parterowe mieszkanie będziesz mógł korzystać z bliskimi z pięknych ogródków. W zasięgu krótkiego spaceru przebiega kilka linii autobusowych, a na parkingu przygotowane będą stanowiska do ładowania aut elektrycznych. Pierwszy budynek oddamy do użytku w połowie 2024 roku.

Zadaj sobie dwa proste pytania. Czy jesteś zwolennikiem ucieczki od zgiełku w stronę nieskrępowanej przestrzeni i dobrze pojmowanej małomiejskości? Czy przy wyborze mieszkania kierujesz się takimi argumentami jak własne zdrowie, dobrostan psychofizyczny, życie bez smogu oraz bez hałasu?

Inwestycje mieszkaniowe, które to zapewniają są już na ogół lokalizowane bardzo daleko od Gdańska - w przeciwieństwie do naszego osiedla. Tutaj złapiesz oddech, po czym ułożysz sobie dobre życie. Antares - zamieszkaj pod szczęśliwą gwiazdą!

Dziennik budowy

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

  +48 58 691 09 80

  +48 512 413 380

 

Zobacz ofertę lokali

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Do góry