Activa

O nas

Budujemy społeczności, nie osiedla

logo

Zaufały nam tysiące mieszkańców aglomeracji

ACTIVA to doświadczony deweloper działający na rynku Aglomeracji Trójmiejskiej, który w portfolio ma już kilkadziesiąt inwestycji. Firma powstała i działa na Pomorzu.

Reprezentujemy w 100% kapitał regionalny zorientowany na wspieranie lokalnej przedsiębiorczości i społeczności. Główny biznes stanowi budownictwo mieszkaniowe, a uzupełnieniem w portfelu zamówień są projekty magazynowe i handlowe.

Wartości

Inwestujemy w całej Aglomeracji Trójmiejskiej

Inwestujemy w całej Aglomeracji Trójmiejskiej
Projektujemy i budujemy odpowiedzialnie

Projektujemy i budujemy odpowiedzialnie

Z całą powagą podkreślamy, że budowa osiedla to nie projekt biznesowy, a społeczno-biznesowy. Kształtujemy miasta, w których inwestujemy, wpływamy na losy coraz większej liczby ludzi. Czynimy to odpowiedzialnie, z poszanowaniem historii i tożsamości, tworząc miejsca, które po latach cieszą niezmiennie dobrą opinią mieszkańców, a także zainteresowaniem kupców z rynku wtórnego. ACTIVA jest zaangażowanym partnerem samorządów, kontrahentów, społeczności lokalnych.

Tworzymy komfortowe przestrzenie do życia

Reputacja dewelopera to jego najcenniejszy zasób. Doskonale to rozumiemy w ACTIVA i hołdujemy dewizie, że nasze inwestycje i relacje z klientami oraz interesariuszami kształtują wiarygodność.

Dlatego niezmiennie, z dumą chwalimy się naszymi inwestycjami, nawet sprzed kilkunastu lat, które przechodzą wszelkie praktyczne sprawdziany i tzw. „próbę czasu”. Ponadto z ogromną satysfakcją witamy powracających do nas Klientów. Lub osoby, którym oni byli uprzejmi zarekomendować ACTIVĘ. Pięknie dziękujemy!

Tworzymy komfortowe przestrzenie do życia
Rozwijamy się razem z wami, jesteśmy tuż obok

Rozwijamy się razem z wami, jesteśmy tuż obok

Nasza firma to zespół specjalistów, który nie boi się realizowania coraz bardziej śmiałych projektów w regionie. Także poza nim – przykładowo w Zakopanem. Niezmiennie oferujemy lokale w wysokim standardzie lub premium dla osób świadomych swoich oczekiwań i wyborów.

Przejeżdżając przez Aglomerację z każdym rokiem będziesz widział, odwiedzał, korzystał z usług w kolejnych przestrzeniach powołanych do życia przez ACTIVĘ. A warto w nich po prostu zamieszkać. Budujmy razem społeczności, nie osiedla!

Do góry