Tatrzańska Ostoja

Zakopane

Inwestycja

Apartamentowiec jest budynkiem czterokondygnacyjnym (dwie kondygnacje tradycyjne oraz dwie w dachu) z halą garażową w kondygnacji piwnicznej.

W maju 2011 roku rozpoczęły się prace nad realizacją inwestycji w Zakopanem – Tatrzańska Ostoja, a zakończono w 2014r. Apartamentowiec jest budynkiem czterokondygnacyjnym (dwie kondygnacje tradycyjne oraz dwie w dachu) z halą garażową w kondygnacji piwnicznej. Luksusowe apartamenty znajdują się w trzech klatkach schodowych, każda wyposażona w windę już z poziomu hali garażowej. Na szczególną uwagę zasługuje architektura budynku – nowoczesne, ostre linie połączone zostały z tradycyjnymi elementami budowy podhalańskiej – takie podejście zapewniło uzyskanie wyjątkowego i niebanalnego efektu.

W Tatrzańskiej Ostoi wybudowano 32 apartamenty. Najmniejszy z nich to niespełna 27 metrowy, jednopokojowy apartament z przestronnym balkonem, gdzie w komfortowych warunkach mogą wypoczywać dwie, a nawet cztery osoby. Największy apartament to ponad 70-metrowy, trzypokojowy „drugi dom” przeznaczony dla osób ceniących sobie przestrzeń i luksus. Każdy z apartamentów posiada balkon, przynależne mu miejsce postojowe w hali garażowej bądź naziemne oraz komórkę lokatorską. Z każdego z apartamentów dostępny jest atrakcyjny widok.

Dopełnieniem Tatrzańskiej Ostoi jest dbałość o część zewnętrzną inwestycji. Skupiliśmy się na elewacji – wykonano ją częściowo z okładzin szlachetnych – oraz kompleksowym zagospodarowaniu terenu.

Poznaj ofertę

Skontaktuj się z naszymi doradcami ds. sprzedaży.

  +48 58 691 09 80

  +48 512 413 380

 

Zobacz ofertę lokali

Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Do góry