Activa logo

lunar-2-napisPruszcz Gdański

Dla najbardziej wymagających Klientów powstaje drugi etap Inwestycji LUNAR. Ta zdecydowanie najbardziej kameralna część inwestycji o większych metrażach (od 136 do 157 m2) to najlepszy wybór dla młodych par i rodzin z dziećmi. Okoliczny plac zabaw, przestronne pokoje, zagospodarowane już ogródki, a także najwyższej jakości materiały użyte do budowy stworzą atmosferę bezpiecznego, komfortowego domu, o jakim każdy marzy!

W ofercie drugiego etapu Inwestycji LUNAR, znajdą Państwo:

Budynek S1Przestronne mieszkania 2 poziomowe
Budynek S2Domy w zabudowie szeregowej
Budynek S3Domy w zabudowie bliźniaczej

Elementy wyróżniające

 • Indywidualny kocioł gazowy,
 • Okna trójszybowe,
 • Ogrzewanie podłogowe na parterach oraz kondygnacji -1,
 • Garaże z bramą segmentową (S2, S3),
 • Miejsca postojowe zewnętrzne,
 • Murowane ściany działowe,
 • Osprzęt elektryczny,
 • Antywłamaniowe drzwi zewnętrzne,
 • Schody wewnętrzne żelbetowe,
 • Granitowe parapety,
 • Ściany i sufity szpachlowane oraz malowane na biało,
 • Zagospodarowanie terenu otaczającego budynki,

Budynek S1

Największą część nowego etapu cechuje niebanalny projekt stworzenia mieszkań dwupoziomowych. Część lokali, zlokalizowana będzie na 1 i 2 piętrze, będą również mieszkania parterowe uwzględniające wykorzystanie poziomu –1, który pozwala na stworzenie przestrzeni do rozrywki i przestrzeni do odpoczynku, również na zewnątrz, dzięki trawiastym ogródkom, które tylko czekają, aby zorganizować w nich garden party lub po prostu rozłożyć leżaki.

Do każdego mieszkania dwupoziomowego zapewnione jest prywatne miejsce postojowe naziemne w cenie lokalu.

Budynek S2

Kolejny projekt to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Układ pomieszczeń dzieli dom na strefę dzienną (salon z kuchnią lub aneksem, toaleta) i strefę nocną (przestronne sypialnie oraz łazienka). Murowane ściany działowe stłumią większość dźwięków, zapewniając wszystkim domownikom poczucie prywatności. Dwuskrzydłowe okna wpuszczą więcej światła, czyniąc dom bardziej przestronnym i przytulnym.

Dodatkowo, każdy dom szeregowy posiada swój własny garaż z dodatkową przestrzenią do majsterkowania oraz prywatne naziemne miejsce postojowe.

Kolejnym atutem, jest dodatkowa przestrzeń na poddaszu, którą mogą Państwo traktować jako schowek na rzadziej używane przedmioty (poddasze jest elementem dodatkowym, którego powierzchnia nie została wliczona do powierzchni domu).

Budynek S3

Ostatnia propozycja daje największe poczucie intymności i została zaprojektowana z myślą o tych, którzy nade wszystko cenią sobie prywatność i spokój. Dwa domy w zabudowie bliźniaczej posiadają funkcjonalne garaże z bezpośrednim wejściem, a także zielone już ogródki i tarasy wykończone antypoślizgowym granitem. Pokoje dzienne z aneksami kuchennymi znajdują się w południowej części, co gwarantuje słonecznie oświetlone wnętrze niemal przez cały dzień.

W cenie domu, otrzymają Państwo również prywatne miejsce postojowe naziemne oraz dodatkową (nie wliczoną w metraż domu) powierzchnię poddasza.

Mapa, plan osiedla i rzuty 3D

Mapa osiedla
Mapa zagospodarowania przestrzennego terenu
S3.2 Dow w zabudowie bliźniaczej - parter
S3.2 Dow w zabudowie bliźniaczej - piętro I
S2.4 Dow w zabudowie szeregowej - parter
S2.4 Dow w zabudowie szeregowej - piętro I
S1.5 Mieszkanie dwupoziomowe - piętro I
S1.5 Mieszkanie dwupoziomowe - piętro II

TERMINY REALIZACJI

Budynek S1II kwartał 2020 r.
Budynek S2II kwartał 2020 r.
Budynek S3II kwartał 2020 r.